Seniorzy

Aktywni 50+

W zdrowym ciele zdrowy duch, którego wiek nie ogranicza


Jesteś osobą w wieku 50+ i masz zamiar wprowadzić do swojego życia zmiany w postaci większej dawki ruchu, chcesz zrzucić zbędne kilogramy lub po prostu zadbać o siebie i oddać się przyjemności sportu? Jeśli tak, zapraszamy Cię do FitSpot, gdzie nie tylko zadbasz o swoje zdrowie fizyczne, ale również ducha.

Zdrowy Kręgosłup  to zajęcia proponowane dla osób w wieku 50+ lub starszych, które pozwolą Ci w poprawny i zdrowy sposób zadbać o zdrowie swojego kręgosłupa oraz całego ciała, w oparciu o wiedzę i doświadczenie. Udział w zajęciach pomoże w uzyskaniu poprawy kondycji, zdrowia układu sercowo - naczyniowego oraz oddechowego, poprawy samopoczucia i sylwetki.

Aby Cię nie ograniczać, zachęcamy także do korzystania z pozostałych zajęć fitness. W zależności od zamierzonego celu, masz do wyboru treningi spalające tkanki nadmiar tłuszczowej, wzmacniające mięśnie, kości i stawy oraz mentalne i prozdrowotne. W trosce o Twoje zdrowie i samopoczucie, skonsultuj się przed wybranymi zajęciami z instruktorem fitnes lub recepcją.

Wiemy, jak ważni są przyjaciele. Dlaczego zatem nie połączyć przyjemnego z pożytecznym?
Wpadnij do nas z Przyjaciółką na zajęcia, a potem na pyszną kawę! 

Zadzwoń teraz!
32 888 51 88