Fitness

Fitness

Trenuj, spalaj, wzmacniaj i relaksuj się z nami. Posiadamy 4 sale fitness o łącznej powierzchni 320 m2, wyposażone w profesjonale nagłośnienie. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy szeroki wachlarz zajęć grupowych.

Prowadzone są zapisy na zajęcia.
Zapisać można się telefoniczne, mailowo lub przez facebooka (makysmalnie trzy dni robocze przed terminem zajęć).

Spalanie tkanki tłuszczowej

Fit Mix

Zajęcia ukierunkowane na spalanie taknki tłuszczowej oraz wzmacnianiu mięsni głębokich brzucha.

Turbo Spalanie

Trening nastawiony na spalanie zbędnej takni tłuszczowej. Oparty na nieskomplikowanej choreografii, utrzymany na poziomie średniej intensywności. W drugiej części zajęć ćwiczenia kształtujące i wzmacniające wszystkie grupy mięśniowe połączone z ćwiczeniami rozciągającymi. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Wzmacniające

Fit ball

Trening wzmacniający wszystkie grupy mięśniowe. Kulisty kształt piłki wymusza na uczestnikach świadoma pracę, technikę oraz szukanie balansu ciała. Doskonale odciążaja kręgosłup, stabilizuje i koryguje postawę ciała oraz wzmacniaja wszystkie mięsnie.

Tabata

Jest to specyficzny trening wydolnościowy, który polega na wykonywaniu 20 sekundowych ćwiczeń o dużej intensywności z krótkimi 10 sekundowymi przerwami. Trening znakomicie wpływa na wymodelowanie całej sylwetki oraz redukcji tkani tłuszczowej.  Znakomicie poprawia wydolność oraz wytrzymałość organizmu.

Piękna Pupa (PP)

Piękna Pupa została zainspirowana kształtnymi pośladkami Brazylijek. Jeśli marzysz o jędrnej pupie koniecznie wypróbuj nasze zajęcia. Podstawą tego treningu jest skupienie się na ćwiczeniach, które naprzemiennie napinają i rozluźniają mięśnie pośladków. W ten sposób można rozbudować lub wymodelować jak i wzmocnić już istniejące mięśnie.

 

TRX

Doskonały trening dla każdego przy użyciu specjalnych taśmy podwieszonych do sufitu. Jest rewolucyjna metodą wykonywania ćwiczeń wykorzystując grawitację oraz opór własnego ciała. Trening na taśmach TRX buduje wytrzymałość, siłę oraz elastyczność mięśni.

 

Zajęcia mentalne i prozdrowotne

DeepWORK  

Energetyczny trening oparty na pięciu elementach: ziemi, drewna, ognia, metalu i wody, które z kolei symbolizują różne źródła energii. Program deepWORK, bazujący na koncepcji Yin i Yang, zaprojektowano tak, aby zawsze łączył w sobie napięcie i rozluźnienie mięśni oraz ćwiczenia oddechowe – kompleksowy trening funkcjonalny. Początek treningu to spokojna, łatwa, funkcjonalna rozgrzewka. Będziemy wykonywać różne sekwencje, tak żeby tylko pobudzić mięśnie, wydłużyć je, rozgrzać kończyny i stawy. Główną część lekcji stanowią przyspieszenia, dynamiczne kombinacje ćwiczeń. DeepWORK jest dla KAŻDEGO. Zajęcia bez choreografii i z możliwością wyboru odpowiedniej dla siebie wersji danego ćwiczenia

BodyART

To jeden z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych, trening holistyczny, kierowany do człowieka świadomego, chętnego do zmian fizycznych i mentalnych. Łączy w treningu wszystko – funkcjonalność z życia codziennego, skupienie na sobie, równowadze i oddechu. Angażuje wszystkie grupy mięśniowe, uwzględnia całe nasze ciało. Ten trening rozwija fizycznie i mentalnie. Moc treningu polega na połączeniu sprawności fizycznej ze świadomością i oddechem, to połączenie przeciwieństw (wdech-wydech, siła-relaks). Dotlenia organizm, uczy pokory i cierpliwości. W bodyART bardziej niż siła potrzebna jest dojrzałość. Zajęcia przy spokojnej muzyce i dla każdego.

Pilates classic

Klasyczny Pilates to system ćwiczeń angażujących mięśnie brzucha połączonych z aktywnym oddechem (bez sprzętu). To rozciągnięcie mięśni przykurczonych i wzmocnienie osłabionych, skupienie na mięśniach odpowiedzialnych za stabilizację, pomaga w kontroli nawet najmniejszych ruchów. Poprawia koordynację nerwowo-mięśniową oraz równowagę. To praca nad wyrobieniem nawyku prawidłowej postawy ciała. Zajęcia dla KAŻDEGO

Zdrowy kręgosłup

Ćwiczenia ukierunkowane na profilaktykę oraz minimalizowaniu bóli kręgosłupa.  Poprawia także ruchomość kręgosłupa w jego poszczególnych odcinkach, wzmocnienie szkieletu mięśniowego, redukcji przykurczy mięśniowych i kształtowaniu postaw przyjaznych kręgosłupowi.

VINYASA POWER JOGA

Joga oparta na płynnych sekwencjach asan, płynnych przejściach pomiędzy kolejnymi ćwiczeniami(tzw. flowach) połączonych z rytmem oddechowym.Ta forma power jogi znacznie bardziej podnosi poziom odczuwanej energii, ćwiczenia jednocześnie rozluźniają i angażują mięśnie zarówno globalne, jak i głębokie. Power joga to również rodzaj dynamicznego stretchingu. To kompleksowy trening z użyciem własnego ciężaru ciała, wzmacniający jego siłę i gibkość. Połączone z oddechem ruchy nie tylko wzmacniają, ale również oczyszczają organy wewnętrzne. Medytacja w ruchu pozwala zwiększyć koncentrację oraz skupienie się na sobie. Zajęcia rozpoczynają się mobilizującą rozgrzewką, po której następują płynne przejścia do asan, pozycji stojących, równoważnych, siedzących, wygięć i pozycji odwróconych. Lekcja kończy się relaksem, odprężeniem ciała i umysłu. Power jodze towarzyszy spokojna muzyka.

Zajęcia taneczne

Zumba

Jest to forma tańca z korzeniami w tańcach latynoamerykańskich oraz elementów fitness, zumba pozwala na świętna zabawę oraz ujędrenie twoich mięśni. Zajęcia te sprawią, że w twoich żyłach popłynie muzyka, a mięśnie będą błagać o litość! Łączenie przyjemnego z pożytecznym.

Strip plastic 

Strip plastic to taniec wieloaspektowy, różnorodny, harmonijny i pełen wdzięku. Strip Plastic jest tancem temperamentnym , energicznym oraz bardzo zmysłowym. Polączenie wielu elementów tańca współczesnego oraz elementow z exotic pole dance. Te zajecia sa doskonałe aby poprawić elastyczność ciała, jak również w sposób przyjemny zgubić kilogramy. Podczas tańca pracują wszystkie grupy miesniowe. Kobiecy ruch bioder i nie tylko 😉 sprawią, że poczujesz się niezwykle kobieco i zmyslowo.

Zadzwoń teraz!
32 888 51 88

Nabliższe zajęcia